Aktuality

22.09.2016

Volné Pozice

Hledáte perspektivní práci v Břeclavi? Hledáme ortodontické asistentky. Požadujeme minimálně středoškolské zdravotnické vzdělání, manuální zručnost a příjemné vystupování. Životopisy můžete zasílat na info@dentalclinic.cz Neváhejte se ozvat.

18.08.2016

V pátek 19.8.2016 je klinika uzavřena.

Proběhne pravidelná údržba. Akutní pacienty ošetří MUDr. Trojanová Děkujeme za pochopení.

29.06.2016

V pondělí 4.7.2016 bude pobočka v Břeclavi uzavřena.

V pondělí 4.7.2016 bude pobočka v Břeclavi uzavřena. Akutní pacienty ošetří MDDr. Jaroslav Bažík na adrese: Komenského 224/1, 692 01 Mikulov, nebo MUDr. Monika Krupová na adrese: Slovácká 83 (u autobusového nádraží) Břeclav 690 02. Děkujeme za pochopení.

Stomatologické centrum Stomma

Stomatologické centrum poskytuje pacientům nejkomplexnější stomatologickou péči na jednom pracovišti. Zubní klinika je díky svému zaměření na spolupráci mezi obory ortodonciepraktické zubní lékařství, implantologie, parodontologie a protetiky unikátní nejen v ČR, ale i ve středoevropském prostoru.

Komplexní péče u zubního lékaře

Interdisciplinární stomatologie je cílem a také prostředkem, jak dát klientovi centra maximum. Kromě toho však plně respektujeme právo pacienta na volbu zubního lékaře a umožníme v naší praxi jen jednooborové ošetření – ortodoncie (rovnátka), protetická stomatologie (zubní náhrady), implantologie (zubní implantáty), parodontologie (léčba dásní) nebo běžné praktické zubní lékařství (preventivní zubní prohlídky).

Zkušený tým odborníků

Předností stomatologického centra je tým zkušených odborníků, kde se každý specializuje na určitý stomatologický obor. Zubní lékaři stomatologického centra dosáhli několika výrazných klinických úspěchů, výsledky práce publikují a přednášejí na odborných fórech v České republice i v zahraničí.

MUDr. Ivo Marek, Ph.D. a Doc. MUDr. Martin Starosta, Ph.D. se věnují pedagogické činnosti na LF UP v Olomouci a na dalších stomatologických fakultách v České republice.

K zubaři s radostí

Stomatologické ošetření je populačně chápané jako jedno z nejméně příjemných a oblíbených, i když jde třeba jen praktickou zubní prohlídku. Proto je naším cílem vytvořit příjemné a vlídné prostředí, tak aby se návštěva zubaře stala klidnou a nestresující.

Děkujeme vám za důvěru, se kterou se na nás obracíte
a doufáme, že s naší prací budete plně spokojeni.

S úsměvem i v zubní ordinaci, za celý tým

MUDr. Ivo Marek, Ph.D.